HAKKIMIZDA

1970 Yılında Sn. Tarık Yücel tarafından kurulan Dostel Makina San. ve Tic. A.Ş. Otomotiv ve Beyaz Eşya sektörlerine soğuk şekillendirilmiş sac parça ve kalıp üretimleri yapan bir tedarik sanayi firmasıdır. Firmamız özellikle Transfer ve Progresiv preslerde seri üretim ve kalıp imalatları olmak üzere Robot kaynak, Montaj ve prototip parça/kalıp imalatları konularında 50 yılın üzerindeki birikimleri ile müşterilerine hizmet etmektedir.

Tüm ekiplerimizin özverili çalışmaları ve mühendislik yetkinliklerimiz sayesinde firmamız yerel ve küresel pazarda yerini almıştır. Soğuk şekillendirilmiş sac parça imalatı konusunda ileri teknoloji ile yüksek hızda verimli üretim yapabilecek altyapı, yetenek ve kapasiteye sahip olduğunu ispatlamıştır.

Transfer pres ve Kaynaklı parça üretimlerinde bu zaman kadar çok sayıda Binek, Hafif Ticari ve Ticari araç projelerinde yer almıştır. İlgili projelerde müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin memnuniyeti sonrası kritik parçalarda yeni projelerde sürekliliğimizi sağlanmıştır. Benzer parçalardaki tecrübe birikimimiz hem müşterilerimiz hem de firmamız için sürdürülebilir bir kazan-kazan ilişkisine temel olmuştur.

Otomotiv sektöründe kazandığımız tecrübelerimiz sayesinde yüksek adetli ve hızlı üretimin yoğun olduğu Beyaz eşya sektörüne otomotive paralel şekilde hizmet verebilmemizi sağlamıştır.